ZAKŁAD POGRZEBOWY KORIM IŁAWA TO DOŚWIADCZENIE I PROFESJONALIZM

Zakład pogrzebowy „KORIM” Iława świadczy profesjonalne usługi pogrzebowe na terenie Iławy i powiatu iławskiego z sukcesem realizując swoją misję, którą jest „zapewnienie kompleksowego i odpowiedzialnego wsparcia rodzinom i bliskim zmarłych”. Doskonale rozumiemy, że w momencie śmierci bliskiej osoby wielu z was, nie wie od czego zacząć? Dlatego, od ponad dwóch dekad w imieniu rodziny zmarłego, przejmujemy wszelkie obowiązki organizacyjne związane z pochówkiem, aby zapewnić naszym klientom spokój i poczucie bezpieczeństwa.

Zakład pogrzebowy KORIM, to przede wszystkim wyjątkowo empatyczny i wykwalifikowany personel, który zadba o każdy szczegół ceremonii pogrzebowej. Jesteśmy rodzinną firmą, gdzie szacunek do tradycji oraz drugiego człowieka stanowi nadrzędną wartość, dlatego zawsze wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów. Stąd też każdą ceremonię pogrzebową traktujemy z należytą godnością, oddaniem i zrozumieniem.

Wybierając Zakład Pogrzebowy KORIM Iława macie Państwo pewność, że uroczystości pogrzebowe przebiegną zgodnie z waszymi oczekiwaniami i wolą zmarłego.”

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA POGRZEBÓW

Zapewniamy pełen zakres usług pogrzebowych w Iławie, gwarantując, że WSZYSTKO ZAŁATWICIE PAŃSTWO W JEDNYM MIEJSCU. Zadbamy, by każdy szczegół ceremonii pogrzebowej był nieskazitelnie przygotowany, tak aby uroczystości pogrzebowe odbyły się bez jakichkolwiek zmartwień.

Usługi pogrzebowe dostępne w Zakładzie Pogrzebowym KORIM dotyczą:

  • transportu ciała zmarłego oraz godne warunki jego przechowywania, dzięki nowoczesnym chłodniom,

  • profesjonalnego i humanitarnego,

  • postępowania ze zmarłych w trakcie,

  • przygotowania ciała do pochówku,

  • organizacji nabożeństwa pogrzebowego w różnych obrzędach religijnych jak i w tradycji świeckiej,

  • reprezentowania rodziny w różnych instytucjach związanych z pogrzebem oraz doradztwo w kwestiach formalnych związanych z uzyskaniem zasiłku pogrzebowego.

Trumny do pogrzebu dostepne w zakładzie KORIM Iława.Formalności pogrzebowe w zakładzie pogrzebowym KORIM z Iławy.Pogrzeb urnowy przeprowadzony w Iławie przez zakład pogrzebowy KORIM Karawan pogrzebowy zakładu KORIM wykorzystywany do transportu zwłok na terenie Iławy i całego kraju.Kaplica przedpogrzebowa wykorzystywana przy realizacjiu usługi pogrzebowej przez zakład "KORIM" z Iławy.Wieńce i wiązanki pogrzebowe dostepne w ramach usługi pogrzebowej zakładu pogrzebowego KORIM z Iławy.

Oferta Zakładu Pogrzebowego KORIM uwzględnia zarówno tradycyjne podejście do pochówku, jak i coraz popularniejsze ceremonie pogrzebowe związane ze spopieleniem ciała. Zapewniamy szybki czas realizacji kremacji, dzięki wieloletniej współpracy z pobliskimi krematoriami.

Do Państwa dyspozycji oddajemy wysokiej klasy, przystosowane do transportu zmarłych karawany, dzięki czemu w razie potrzeby, przetransportujemy bliskich zmarłego.

W swojej ofercie mamy największy wybór TRUMIEN I URN, przy wyborze których również udzielamy fachowego wsparcia i pomocy.

Posiadamy własną kwiaciarnię i PRACOWNIĘ FLORYSTYCZNĄ, gdzie na Państwa życzenie wykonujemy indywidualne kompozycje kwiatowe, w tym wieńce i wiązanki pogrzebowe.

Dodatkowo zadbamy o oprawę estetyczną i muzyczną, która nada ceremonii pogrzebowej podniosłego charakteru.

Od wielu lat specjalizujemy się również w ekshumacjach szczątków na terenie cmentarzy komunalnych w Iławie, pomagając rodzinom w kwestiach formalnych.