Obsługa cmentarzy komunalnych w Iławie i wykonywanie usług ekshumacji, kopania grobów, dochowania, opuszczania szczątków.Obsługa cmentarzy komunalnych w Iławie. Usługa utrzymania czystości grobów bliskich na pobliskich cmentarzach.Obsługa cmentarzy komunalnych w Iławie. Usługa zapal znicz dla bliskich.Obsługa cmentarzy komunalnych w Iławie. Usługa florystyczna wymiany kwiatów, wieńców i stroików na grobach.

OBSŁUGA CMENTARZY – USŁUGI CMENTARNE W IŁAWIE

Kompleksowość naszych usług dotyczy również wszelkiego rodzaju obsługi na cmentarzach. W Państwa imieniu zakupimy miejsce pod nowy grób (Cmentarz Komunalny Piaskowa w Iławie), zgłosimy pogrzeb, zajmiemy się rozbiórką i zgruzowaniem nagrobka (Cmentarz Komunalny Ostródzka w Iławie).

Usługi na cmentarzach w Iławie obejmują:

  • kopanie mogił,
  • przygotowanie miejsca do dochowania,
  • ekshumacje,
  • pogłębienie mogiły tzw. obniżenie szczątków.

Zadbamy o istniejące groby. Zapalimy znicz ku pamięci bliskich, umieścimy świeże kwiaty lub wiązankę na nagrobku, wymienimy stroik na nowy. Obsługa cmentarzy obejmuje również dbanie o czystość istniejących grobów (Cmentarz Komunalny Piaskowa w Iławie, Cmentarz Komunalny Ostródzka w Iławie).

EKSHUMACJE

Zakład Pogrzebowy KORIM specjalizuje się również w procesie ekshumacji zwłok i szczątków zmarłych na terenie cmentarzy komunalnych oraz parafialnych, zlokalizowanych w Iławie i okolicach.

Zgodnie z przepisami prawa, czynność tą można wykonać w okresie od 16 października do 15 kwietnia.

Wszelkie związane z ekshumacją działania, wykonywane są ze specjalną troską o bezpieczeństwo oraz z pełnym poszanowaniem szczątków osoby zmarłej. Posiadamy odpowiednie uprawnienia i niezbędne narzędzia do jej przeprowadzenia.

Pomagamy w załatwieniu pełnej dokumentacji, jak również zorganizujemy transport i godny pochówek.

Zgodę na ekshumację należy zacząć od uzyskania pozwolenia od odpowiedniego oddziału SANEPiDu, któremu podlega cmentarz, na którym spoczywa osoba zmarła.

Ekshumacje na iławskich cmentarzach.Eksuhamcje zwłok i dochowanie do istniejących grobów na cmentarzach komunalnych i parafilanych w Iławie i okolicach Usługa ekshumacji zwłok i szczątków ludzkich w firmie KORIM wykonywana jest zawsze z poszanowaniem i troską.W zakładzie pogrzebowym KORIM z Iławy uzyskacie pomoc w załatwieniu formalności związanych z ekshumacją.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.