TRANSPORT ZMARŁYCH IŁAWA

Nasze usługi obejmują bezpieczny i profesjonalny transport zmarłych głównie na terenie Iławy, powiatu iławskiego i całego województwa warmińsko-mazurskiego. Na życzenie rodziny przewieziemy ciało zmarłego z każdego miejsca na terenie Polski.

Posiadamy zarówno odpowiednie uprawnienia, jak i spełniające rygorystyczne normy karawany.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zagwarantować, że przewóz zmarłego odbędzie się w sposób bezpieczny i z poszanowaniem godności jego Ciała.

Transport zmarłych w IławieObsługa pogrzebów i transport zmarłych na terenie IławyTransport zwłok w IławieTransport zwłok z zagranicy

MIĘDZYNARODOWY TRANSPORT ZWŁOK

Co zrobić, gdy ktoś z naszych krewnych lub bliskich umiera poza granicami naszego kraju, jak zorganizować wtedy międzynarodowy transport zwłok do kraju? Od czego zacząć i z jakimi formalnościami urzędowymi i pogrzebowymi będziemy musieli sobie poradzić?

Międzynarodowy transport zmarłych, to bardzo delikatna i niezwykle odpowiedzialna usługa pogrzebowa. Aby mieć pewność, że cała procedura sprowadzenia ciała osoby zmarłej przebiegnie profesjonalnie, polecamy specjalizujące się w tej dziedzinie firmy pogrzebowe. Zakład pogrzebowy KORIM z Iławy od lat współpracuje z wyspecjalizowaną w tej formie transportu zmarłych, rodzinną firmą państwa DREJKA. Jest to zespół doświadczonych i kompetentnych, władających kilkoma językami, oddanych pracowników.

Międzynarodowym transportem zwłok zajmują się już od ponad 30 lat. Za każdym razem podchodzą indywidualnie do każdego zlecenia, biorąc pod uwagę wszystkie czynniki.

Wiedzę i doświadczenie, które nabyliśmy w ciągu tej współpracy przekuliśmy w pomoc i doradztwo rodzinom, które znalazły się tej niecodziennej sytuacji.

Potrzebujecie Państwo pomocy przy organizacji międzynarodowego transportu zwłok. Skontaktujcie się z nami a resztą zajmie się zakład pogrzebowy KORIM.