TRANSPORT OSÓB ZMARŁYCH

Niejednokrotnie zdarza się, że ktoś z naszych bliskich umiera poza miejscem swojego zamieszkania. Chcąc jak najbardziej odciążyć Państwa od spraw formalnych i organizacyjnych, służymy pomocą w transporcie ciała osoby zmarłej.

Posiadamy zarówno odpowiednie uprawnienia, jak i karawany spełniające rygorystyczne normy. Pozwala to nam na transport osób zmarłych nie tylko z okolic miasta Iława lecz także z terenu Całej Polski.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy zagwarantować, że przewóz zmarłego odbędzie się w sposób bezpieczny i z poszanowaniem godności jego Ciała.

Karawany do obsługi transportu zmarłych na terenie miasta Iława i okolic.

MIĘDZYNARODOWY TRANSPORT ZWŁOK

Co zrobić, gdy ktoś z naszych krewnych lub bliskich umiera poza granicami naszego kraju, jak zorganizować wtedy międzynarodowy transport zwłok do kraju? Od czego zacząć i z jakimi formalnościami urzędowymi i pogrzebowymi będziemy musieli sobie poradzić?

Międzynarodowy transport zmarłych, to bardzo delikatna i niezwykle odpowiedzialna usługa pogrzebowa. Aby mieć pewność, że cała procedura sprowadzenia ciała osoby zmarłej przebiegnie profesjonalnie, polecamy specjalizujące się w tej dziedzinie firmy pogrzebowe. Zakład pogrzebowy KORIM z Iławy od lat współpracuje z wyspecjalizowaną w tej formie transportu zmarłych, rodzinną firmą państwa DREJKA.

Jest to zespół doświadczonych i kompetentnych, władających kilkoma językami, oddanych pracowników. Międzynarodowym transportem zwłok zajmują się już od ponad 30 lat. Za każdym razem podchodzą indywidualnie do każdego zlecenia, biorąc pod uwagę wszystkie czynniki.

Wiedzę i doświadczenie, które nabyliśmy w ciągu tej współpracy przekuliśmy w pomoc i doradztwo rodzinom, które znalazły się tej niecodziennej sytuacji.

Potrzebujecie Państwo pomocy przy organizacji międzynarodowego transportu zwłok. Skontaktujcie się z nami a resztą zajmie się zakład pogrzebowy KORIM.    

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.