USŁUGI POGRZEBOWE

Z doświadczenia wiemy, że utrata bliskiej osoby bywa bolesna. Wybierając Dom Pogrzebowy KORIM możecie Państwo liczyć na pomoc już od samego początku.

Zapewniamy profesjonalną i kompleksową organizację pogrzebu oraz pomoc w załatwieniu wszelkich formalności.

Zadbamy, aby ceremonia pogrzebowa przebiegła w sposób dostojny i pełen godności.

OBSŁUGA POGRZEBÓW

Przygotowując ceremonię ostatniego pożegnania, zawsze podchodzimy z pełnym szacunkiem i zrozumieniem dla tradycji, wartości i wyznania naszych klientów.

Organizujemy pogrzeby katolickie i świeckie oraz te w innych obrządkach religijnych. Na życzenie rodziny zorganizujemy tradycyjny pogrzeb lub pochówek z kremacją.

Świeckie uroczystości pogrzebowe prowadzone są zawsze przez Mistrza Ceremonii. Aby nadać ostatniej drodze piękna i stworzyć atmosferę wzruszenia, oferujemy oprawę muzyczną i florystyczną. Służymy profesjonalnym doradztwem w zakresie wyboru cmentarza, pomożemy w wyborze rodzaju grobu, trumny lub urny.

ATMOSFERA CEREMONII

Pogrzeby są nieodzowną częścią naszej tradycji. To moment bardzo podniosły, któremu towarzyszą nieznane dotąd emocje, uczucia i refleksje. Dokładamy wszelkich starań, aby ta ostatnia droga była pełna szacunku, spokoju i dostojności. Przywiązujemy ogromną wagę do tego, aby uroczystości pożegnania, nadać piękną i wzruszającą oprawę.

Oprawa Muzyczna

Muzyka towarzyszy nam przez całe życie, dlatego choć nie jest to najważniejszy element pogrzebu, nadaje ona całej ceremonii uroczysty charakter i łączy wszystkich żałobników.

Nasza firma pogrzebowa dysponuje własnym, wysokiej klasy nagłośnieniem oraz współpracuje z muzykami wykonującymi przepiękne aranżacje na trąbce i skrzypcach.

Namiot pogrzebowy

Stworzony z myślą by chronić przed niespodziewanymi warunkami atmosferycznymi.

Dzięki niemu rodzina ma także możliwość skupienia się na przeżywaniu uczuć i pozostawaniu w zadumie.

Kaplica pogrzebowa

Firma pogrzebowa KORIM chcąc zapewnić godną atmosferę pożegnania, oferuje własną kaplicę w Iławie. To tu Rodzina i Najbliżsi, mogą w spokoju i zadumie towarzyszyć Zmarłemu przed główną ceremonią. Atutem tego miejsca jest sąsiedztwo naszej chłodni, w której z pełnym poszanowaniem dla zmarłego spoczywa jego ciało.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.