USŁUGI POGRZEBOWE IŁAWA

Zapewniamy profesjonalne i kompleksowe usługi pogrzebowe oraz pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z pogrzebem.

Z doświadczenia wiemy, że utrata bliskiej osoby bywa bolesna. Wybierając Dom Pogrzebowy KORIM możecie Państwo liczyć na wsparcie już od samego początku.

Zadbamy by droga tych, którzy ostatnio odeszli od nas przebiegła w sposób dostojny i pełen godności.

Świadczymy usługi pogrzebowe na terenie miasta Iława i okolic.

OBSŁUGA POGRZEBÓW

Przygotowując ceremonię ostatniego pożegnania, zawsze podchodzimy z pełnym szacunkiem i zrozumieniem dla tradycji, wartości oraz wyznania naszych klientów.

Organizujemy pogrzeby katolickie, pochówki w innych obrządkach religijnych a także ceremonie świeckie. Na życzenie rodziny zorganizujemy tradycyjny pogrzeb lub pochówek z kremacją.

Świeckie uroczystości pogrzebowe prowadzone są zawsze przez Mistrza Ceremonii. Aby nadać ostatniej drodze piękna i stworzyć atmosferę wzruszenia, oferujemy oprawę muzyczną i florystyczną. Służymy profesjonalnym doradztwem w zakresie wyboru cmentarza, pomożemy w wyborze rodzaju grobu, trumny lub urny.

ATMOSFERA CEREMONII

Pogrzeb to nieodzowna część naszej tradycji i życia. To moment bardzo podniosły, któremu towarzyszą nieznane dotąd emocje, uczucia i refleksje. Dokładamy wszelkich starań, aby ta ostatnia droga była pełna szacunku, spokoju i dostojności. Przywiązujemy ogromną wagę do tego, aby uroczystości pożegnania, nadać piękną i wzruszającą oprawę.

Oprawa Muzyczna

Muzyka towarzyszy nam przez całe życie, dlatego choć nie jest to najważniejszy element pogrzebu, nadaje ona całej ceremonii uroczysty charakter i łączy wszystkich żałobników.

Nasza firma pogrzebowa dysponuje własnym, wysokiej klasy nagłośnieniem oraz współpracuje z muzykami wykonującymi przepiękne aranżacje na trąbce i skrzypcach.

Namiot pogrzebowy

Stworzony z myślą by chronić przed niespodziewanymi warunkami atmosferycznymi.

Dzięki niemu rodzina ma także możliwość skupienia się na przeżywaniu uczuć i pozostawaniu w zadumie.

Kaplica pogrzebowa

Firma pogrzebowa KORIM chcąc zapewnić godną atmosferę pożegnania, oferuje własną kaplicę w Iławie. To tu Rodzina i Najbliżsi, mogą w spokoju i zadumie towarzyszyć Zmarłemu przed główną ceremonią. Atutem tego miejsca jest sąsiedztwo naszej chłodni, w której z pełnym poszanowaniem dla zmarłego spoczywa jego ciało.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.