Usługa pogrzebowa realizowana przez zakład pogrzebowy KORIM z Iławy na cmentarzu komunalnym przy ul. Piaskowej.Obsługa pogrzebu w trakcie realizacji usługi pogrzebowej świadczonej przez zakład pogrzebowy KORIM z Ilawy.Pogrzeb w Iławie w ramach usługi pogrzebowej firmy KORIM z Iławy.Ceremonia pogrzebu organizowana w ramach usługi pogrzedowej zakłdu pogrzebowego KORIM z Iławy.

USŁUGI POGRZEBOWE NA TERENIE MIASTA IŁAWA

Zakład pogrzebowy „KORIM” od ponad już dwudziestu lat świadczy profesjonalne usługi pogrzebowe dla mieszkańców miasta Iława i powiatu iławskiego. Towarzyszyliśmy wielu rodzinom w tej ostatniej drodze ich Najbliższych zawsze wspierając i służąc pomocą, kiedy tylko tego potrzebowały.

Zapewniamy profesjonalne i kompleksowe usługi pogrzebowe oraz pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z pogrzebem.

Z doświadczenia wiemy, że utrata bliskiej osoby bywa bolesna. Wybierając firmę pogrzebową KORIM możecie Państwo liczyć na wsparcie już od samego początku. Zadbamy by droga tych, którzy odeszli od nas przebiegła w sposób dostojny i pełen godności.

Zawsze zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

OBSŁUGA POGRZEBÓW

Decydując się na usługi pogrzebowe zakładu pogrzebowego „KORIM” Iława macie Państwo gwarancję, że ta uroczystość na długo pozostanie w pamięci. Przeprowadzając ceremonię pogrzebową zawsze podchodzimy z pełnym szacunkiem i zrozumieniem dla tradycji, wartości oraz wyznania naszych klientów.

Organizujemy pogrzeby katolickie, pochówki w innych obrzędach religijnych oraz ceremonie świeckie. Świeckie uroczystości pogrzebowe prowadzone są zawsze przez Mistrza Ceremonii.

Na życzenie rodziny zorganizujemy pogrzeb tradycyjny jak i pochówek z kremacją.

Aby nadać ostatniej drodze piękna i stworzyć atmosferę wzruszenia, oferujemy oprawę muzyczną i florystyczną. Służymy profesjonalnym doradztwem w zakresie wyboru cmentarza, pomożemy w wyborze rodzaju grobu, trumny lub urny.

Trumna dostępna w ramach usługi pogrzebowej świadczonej przez firmę KORIM Iława. Trumny i urny na prochy dostępne w ofercie zakładu pogrzebowego KORIM z Iławy w ramach usługi pogrzebowej z kremacją.Pogrzeb katolicki w ramach usługi pogrzebowej realizowanej przez firmę pogrzebową KORIM Iława.Ceremonia w innym obrzędzie religijnym w świadczona ramach usługi pogrzebowej.Usługi pogrzebowe i ceremonie świeckie prowadzone w kaplicy pogrzebowej zakładu pogrzebowego KORIM Iława.

ATMOSFERA CEREMONII

Pogrzeb to nieodzowna część naszej tradycji i życia. To moment bardzo podniosły, któremu towarzyszą nieznane dotąd emocje, uczucia i refleksje. Dokładamy wszelkich starań, aby ta ostatnia droga była pełna szacunku, spokoju i dostojności. Przywiązujemy ogromną wagę do tego, aby uroczystości pożegnania, nadać piękną i wzruszającą oprawę.

Oprawa muzyczna w ramach usługi pogrzebowej dostępna w zakładzie pogrzebowym KORIM. Trąbka na pogrzeb.

Oprawa Muzyczna

Muzyka towarzyszy nam przez całe życie, dlatego choć nie jest to najważniejszy element pogrzebu, nadaje ona całej ceremonii uroczysty charakter i łączy wszystkich żałobników.

Nasza firma pogrzebowa dysponuje własnym, wysokiej klasy nagłośnieniem oraz współpracuje z muzykami wykonującymi przepiękne aranżacje na trąbce i skrzypcach.

Namiot pogrzebowy

Stworzony z myślą by chronić przed niespodziewanymi warunkami atmosferycznymi.

Dzięki niemu rodzina ma także możliwość skupienia się na przeżywaniu uczuć i pozostawaniu w zadumie.

Namiot pogrzebowy stosowany w ramach usługi pogrzebowej świadczonej przez zakład pogrzebowy KORIM z Iławy.
Kaplica przedpogrzebowa zakładu pogrzebowego Korim udostępniana w ramach usługi pogrzebowej świadczonej w mieście Iława.

Kaplica przedpogrzebowa

Firma pogrzebowa KORIM chcąc zapewnić godną atmosferę pożegnania, oferuje własną kaplicę w Iławie. To tu Rodzina i Najbliżsi, mogą w spokoju i zadumie towarzyszyć Zmarłemu przed główną ceremonią. Atutem tego miejsca jest sąsiedztwo naszej chłodni, w której z pełnym poszanowaniem dla zmarłego spoczywa jego ciało.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.