NEKROLOGI IŁAWA

Nekrologi zamieszczone na naszej stronie dotyczą ceremonii pogrzebowych organizowanych przez Zakład Pogrzebowy „KORIM” z Iławy.

Nekrologiinformacje nt. śmierci i przebiegu uroczystości pogrzebowych zmarłej osoby, podane do publicznej wiadomości.

Klepsydry zawierają te same podstawowe informacje, co nekrologi. Umieszczane w miejscach publicznych, specjalnie do tego przeznaczonych.

ODESZLI OD NAS

„W tej trudnej chwili łącząc się w bólu z rodzinami i najbliższymi, chcielibyśmy złożyć najszczersze kondolencje i przekazać wyrazy współczucia z powodu straty ukochanej osoby – pracownicy zakładu pogrzebowego KORIM”.

Nekrologi Iława KORIM. Z głębokim żalem informujemy, że 24 maja 2024 roku w wieku 85 lat, zmarł śp. Stanisław Kowalkowski, mieszkaniec Iławy. Uroczystości pogrzebowe odbędą się 27 maja o godz. 13:00 w Kościele Czerwonym w Iławie. Usługi pogrzebowe świadczy zakład pogrzebowy K3ORIM Iława.
Nekrologi Iława KORIM. Z głębokim żalem informujemy, że 24 maja 2024 roku w wieku 66 lat, zmarł śp. Andrzej Kalwas, mieszkaniec Iławy. Uroczystości pogrzebowe odbędą się 27 maja o godz. 13:00 w Kościele Czerwonym w Iławie. Usługi pogrzebowe świadczy zakład pogrzebowy K3ORIM Iława.
Nekrologi Iława KORIM. Z głębokim żalem informujemy, że 29 maja 2024 roku w wieku 46 lat, zmarł śp. Jacek Sławiński, mieszkaniec Iławy. Uroczystości pogrzebowe odbędą się 29 maja o godz. 12:45 na cmentarzu przy ul. Piaskowej w Iławie. Usługi pogrzebowe świadczy zakład pogrzebowy KORIM Iława.
KORIM Iława mapa dojazdu.

ZESKANUJ MNIE