Toaleta pośmiertna i tanatokosmetyka w Iławie. Profesjonalny wizaż pośmiertny przy użyciu odpowiednich do tego zabiegu kosmetyków.

TOALETA POŚMIERTNA I TANATOKOSMETYKA – PROFESJONALNY WIZAŻ POŚMIERTNY

Przygotowanie ciała osoby zmarłej do uroczystości pogrzebowych wymaga profesjonalnego podejścia, specjalistycznych kosmetyków oraz odpowiednich predyspozycji i wiedzy.

Zdajemy sobie sprawę, jak trudno jest nam pogodzić się z utratą kogoś bliskiego. Moment, w którym zobaczymy ukochaną osobą po raz ostatni jest bardzo ciężki, niekiedy traumatyczny i na długo pozostaje w pamięci. Wielu z nas na tym ostatnim etapie życia chciałoby pożegnać rodzica, dziecko, dziadków, przyjaciół przy otwartej trumnie. Dlatego tak ważne jest odpowiednie i profesjonalne przygotowanie ciała.

W firmie pogrzebowej KORIM z Iławy nasi pracownicy kładą szczególny nacisk na bezpieczeństwo, godne i perfekcyjne przygotowanie zmarłego do ostatniego pożegnania. Toaleta pośmiertna oraz wizaż pośmiertny stanowią u nas jeden z najważniejszych etapów podczas każdego pogrzebu.

Nasz personel by móc wykonywać profesjonalny wizaż pośmiertny, posiada odpowiednie oraz potwierdzone certyfikatami szkolenia.

Na Państwa życzenie zrealizujemy indywidualne sugestie pod kątem kosmetyki i przygotowania ciała do pogrzebu.

JAKOŚĆ POTWIERDZONA SZKOLENIAMI