Toaleta pośmiertna i tanatokosmetyka w Iławie. Profesjonalny wizaż pośmiertny przy użyciu odpowiednich do tego zabiegu kosmetyków.

TOALETA POŚMIERTNA I TANATOKOSMETYKA – PROFESJONALNY WIZAŻ POŚMIERTNY

Przygotowanie ciała osoby zmarłej do uroczystości pogrzebowych wymaga profesjonalnego podejścia, specjalistycznych kosmetyków oraz odpowiednich predyspozycji i wiedzy.

Zdajemy sobie sprawę, jak trudno jest nam pogodzić się z utratą kogoś bliskiego. Moment, w którym zobaczymy ukochaną osobą po raz ostatni jest bardzo ciężki, niekiedy traumatyczny i na długo pozostaje w pamięci. Wielu z nas na tym ostatnim etapie życia chciałoby pożegnać rodzica, dziecko, dziadków, przyjaciół przy otwartej trumnie. Dlatego tak ważne jest odpowiednie i profesjonalne przygotowanie ciała na ten moment.

W firmie pogrzebowej KORIM z Iławy nasi pracownicy kładą szczególny nacisk na bezpieczeństwo, godne i perfekcyjne przygotowanie zmarłego do ostatniego pożegnania. Toaleta pośmiertna oraz wizaż pośmiertny stanowią u nas jeden z najważniejszych etapów podczas każdego pogrzebu. Dla nas stanowi to wręcz misję!

Nasz personel by móc wykonywać profesjonalny wizaż pośmiertny, posiada odpowiednie oraz potwierdzone certyfikatami szkolenia.

Na Państwa życzenie zrealizujemy indywidualne sugestie pod kątem kosmetyki i przygotowania ciała osoby bliskiej do pogrzebu.

JAKOŚĆ POTWIERDZONA SZKOLENIAMI