NEKROLOGI IŁAWA

Zamieszczone nekrologi/klepsydry dotyczą ceremonii pogrzebowych organizowanych przez Zakład Pogrzebowy “KORIM” z Iławy.

Nekrologinformacja o śmierci i pogrzebie danej osoby, podana do publicznej wiadomości. Dodatkowo może zawierać informacje na temat: miejsca i daty uroczystości żałobnych i pogrzebu oraz wyrazy współczucia dla bliskich.

Klepsydra zawiera te same podstawowe informacje, co nekrolog. Umieszczana w miejscach publicznych, specjalnie do tego przeznaczonych. Klepsydry w Iławie zazwyczaj rozmieszczane są na zlecenie rodziny lub przez nią samą.

OSTATNIO ODESZLI OD NAS

Aktualne informacje na temat przebiegu pogrzebów mieszkańców Iławy i okolic, których nie ma już wśród nas.

Nekrologi Iława. Z żalem informujemy, że ostatnio odeszła od nas śp. Gertruda Olszewska. Msza święta odbędzie się dnia 18.09.2021 r. o godz. 11:00 w Kościele Przemienienia Pańskiego w Iławie. Różaniec w dniu pogrzebu rozpocznie się o godz. 10:00 w Kaplicy Domu pogrzebowego "KORIM" w Iławie. Pogrzeb będzie miał miejsce na cmentarzu komunalnym w Iławie przy ul. Ostródzkiej. Ceremonię pochówku organizuje Zakład Pogrzebowy "KORIM" z Iławy.
Nekrologi Iława. Z żalem informujemy, że ostatnio odszedł od nas śp. Jacek Nowosad. Msza święta odbędzie się dnia 18.09.2021 r. o godz. 14:30 w Kościele Chrystusa Króla Wszechświata w Iławie. Różaniec w dniu pogrzebu rozpocznie się o godz. 13:45 w Kościele Chrystusa Króla Wszechświata. Pogrzeb będzie miał miejsce na cmentarzu komunalnym w Iławie przy ul. Piaskowej. Ceremonię pochówku organizuje zakład pogrzebowy "KORIM" z Iławy.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.