NEKROLOGI IŁAWA

Zamieszczone nekrologi/klepsydry dotyczą ceremonii pogrzebowych organizowanych przez Zakład Pogrzebowy „KORIM” z Iławy.

Nekrologinformacja o śmierci i pogrzebie danej osoby, podana do publicznej wiadomości. Dodatkowo może zawierać informacje na temat: miejsca i daty uroczystości żałobnych i pogrzebu oraz wyrazy współczucia dla bliskich.

Klepsydra zawiera te same podstawowe informacje, co nekrolog. Umieszczana w miejscach publicznych, specjalnie do tego przeznaczonych. Klepsydry w Iławie zazwyczaj rozmieszczane są na zlecenie rodziny lub przez nią samą.

OSTATNIO ODESZLI OD NAS

Aktualne informacje na temat przebiegu pogrzebów mieszkańców Iławy i okolic, których nie ma już wśród nas.

Nekrologi Iława. Z żalem informujemy, że ostatnio odeszła od nas śp. Zofia Jakubowska. Msza żałobna odbędzie się 23.10.2021 r. o godz. 11:00 w Kościele w Lasecznie. Różaniec w dniu pogrzebu rozpocznie się o godz. 10:00 w Kościele w Lasecznie. Ceremonia pochówku odbędzie się na cmentarzu parafialnym w Lasecznie. Usługi pogrzebowe świadczy zakład pogrzebowy "KORIM" z Iławy.
Nekrologi Iława. Z żalem informujemy, że ostatnio odszedł od nas śp. Grzegorz Buda. Msza żałobna odbędzie się 23.10.2021 r. o godz. 14:00 w Kościele w Kazanicach. Różaniec w dniu pogrzebu rozpocznie się o godz. 13:00. Ceremonia pochówku odbędzie się na cmentarzu parafialnym w Kazanicach. Usługi pogrzebowe świadczy zakład pogrzebowy "KORIM" z Iławy.
Z żalem informujemy, że ostatnio odeszła od nas śp. Danuta Skrzeczkowska. Msza żałobna odbędzie się 22.10.2021 r. o godz. 13:00 w Kościele NMP w Iławie. Różaniec w dniu pogrzebu rozpocznie się o godz. 12:00. Ceremonia pochówku odbędzie się na cmentarzu komunalnym przy ul. Ostródzkiej w Iławie. Usługi pogrzebowe świadczy zakład pogrzebowy "KORIM" z Iławy.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.