NEKROLOGI IŁAWA

Zamieszczone nekrologi/klepsydry dotyczą ceremonii pogrzebowych organizowanych przez Zakład Pogrzebowy „KORIM” z Iławy.

Nekrologiinformacje nt. śmierci i przebiegu uroczystości pogrzebowych zmarłej osoby, podana do publicznej wiadomości.

Klepsydra zawiera te same podstawowe informacje, co nekrolog. Umieszczana w miejscach publicznych, specjalnie do tego przeznaczonych. Klepsydry w Iławie zazwyczaj rozmieszczane są na zlecenie rodziny lub przez nią samą.

ODESZLI OD NAS

Aktualne informacje na temat przebiegu uroczystości pogrzebowych mieszkańców Iławy i okolic, których nie ma już wśród nas.

Nekrologi KORIM Iława. Z żalem informujemy, że 4 grudnia 2023 roku zmarł śp. Feliks Kroplewski, mieszkaniec Ząbrowa. Uroczystość pogrzebowa odbędzie się 07 grudnia 2023 roku o godzinie 13:00 w Kościele a Ząbrowie. Uroczystości pogrzebowe organizuje i przeprowadza zakład pogrzebowy KORIM z Iławy. Ceremonia pochówku będzie miała miejsce na cmentarzu komunalnym w Iławie.
Nekrologi KORIM Iława. Z żalem informujemy, że 4 grudnia 2023 roku zmarła śp. Jadwiga Jasińska, wieloletnia mieszkanka Iławy. Uroczystość pogrzebowa odbędzie się 7 grudnia 2023 roku o godzinie 11:00 w Kościele św. Brata Alberta w Iławie. Uroczystości pogrzebowe organizuje i przeprowadza zakład pogrzebowy KORIM z Iławy. Ceremonia pochówku będzie miała miejsce na cmentarzu przy ul. Ostródzkiej w Iławie.

„W tej trudnej chwili łącząc się w bólu z rodzinami i najbliższymi, chcielibyśmy złożyć najszczersze kondolencje i przekazać wyrazy współczucia z powodu straty ukochanej osoby – pracownicy zakładu pogrzebowego KORIM”.