NEKROLOGI IŁAWA

Zamieszczone nekrologi/klepsydry dotyczą ceremonii pogrzebowych organizowanych przez Zakład Pogrzebowy „KORIM” z Iławy.

Nekrologinformacja o śmierci i pogrzebie danej osoby, podana do publicznej wiadomości. Dodatkowo może zawierać informacje na temat: miejsca i daty uroczystości żałobnych, przebiegu pogrzebu oraz wyrazy współczucia dla bliskich.

Klepsydra zawiera te same podstawowe informacje, co nekrolog. Umieszczana w miejscach publicznych, specjalnie do tego przeznaczonych. Klepsydry w Iławie zazwyczaj rozmieszczane są na zlecenie rodziny lub przez nią samą.

OSTATNIO ODESZLI OD NAS

Aktualne informacje na temat przebiegu pogrzebów mieszkańców Iławy i okolic, których nie ma już wśród nas.

Nekrologi Iława. Z żalem informujemy, że ostatnio odeszła od nas śp. Urszula Wojciechowska. Msza św. żałobna odbędzie się 13.01.2022 r. o godz. 13:00 w Kościele św. Brata Alberta w Iławie. Różaniec w dniu pogrzebu rozpocznie się o godz. 12:15 w Kaplicy św. Brata Alberta. Ceremonia pochówku będzie miała miejsce na cmentarzu komunalnym przy ul. Piaskowej w Iławie. Uroczystości pogrzebowe organizuje zakład pogrzebowy "KORIM" z Iławy.
Nekrologi Iława. Z żalem informujemy, że ostatnio odszedł od nas śp. Tadeusz Gołębiowski. Msza św. żałobna odbędzie się 15.01.2022 r. o godz. 13:00 w Kościele św. Brata Alberta w Iławie. Różaniec w dniu pogrzebu rozpocznie się o godz. 12:15 w Kaplicy św. Brata Alberta. Ceremonia pochówku będzie miała miejsce na cmentarzu komunalnym przy ul. Piaskowej w Iławie. Uroczystości pogrzebowe organizuje zakład pogrzebowy "KORIM" z Iławy.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.