Usługa pogrzebowa realizowana przez zakład pogrzebowy KORIM z Iławy na cmentarzu komunalnym przy ul. Piaskowej.Obsługa pogrzebu w trakcie realizacji usługi pogrzebowej świadczonej przez zakład pogrzebowy KORIM z Ilawy.Pogrzeb w Iławie w ramach usługi pogrzebowej firmy KORIM z Iławy.Ceremonia pogrzebu organizowana w ramach usługi pogrzedowej zakłdu pogrzebowego KORIM z Iławy.

USŁUGI POGRZEBOWE NA TERENIE MIASTA IŁAWA

Zakład pogrzebowy „KORIM” od ponad dwudziestu lat świadczy profesjonalne usługi pogrzebowe dla mieszkańców miasta Iława oraz powiatu iławskiego.

Z doświadczenia wiemy, że śmierć bliskiej osoby jest bardzo bolesna. Poczucie straty, ból a czasami negatywne emocje towarzyszące temu niespodziewanemu momentowi, dotykają wszystkich obszarów naszego funkcjonowania. Wybierając zakład pogrzebowy KORIM z Iławy możecie Państwo liczyć na wsparcie już od samego początku. Zadbamy o to, by ceremonia pożegnalna przebiegła w sposób dostojny, pełen godności i z oczekiwaniami najbliższej rodziny.

OBSŁUGA POGRZEBÓW

Zapewniamy profesjonalne i kompleksowe usługi pogrzebowe oraz pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z pogrzebem w jednym miejscu. W naszym biurze mieszczącym się w Iławie przy ul. Ostródzkiej 2 B wspólnie z Państwem ustalimy szczegóły ceremonii pogrzebowej, tj.:

– miejsce i datę pogrzebu,

– obrządek w jakim ma być przeprowadzona uroczystość i jej charakter: religijny czy świecki (zgłoszenie mszy duchownemu, ustalenie różańców żałobnych, zapewnienie mistrza ceremonii),

–  formę pogrzebu: pochówek w trumnie lub pogrzeb z kremacją (zapewniamy szeroki wybór trumien i urn, doradzimy przy ich wyborze),

–  przygotowanie miejsca do pochówku: zarejestrowanie pogrzebu u zarządcy cmentarza, wykopanie mogiły, rozbiórka pomnika),

–  oprawa estetyczna pogrzebu: wybór kwiatów (wieńce i wiązanki pogrzebowe), karawany do obsługi, namiot pogrzebowy, udział muzyka.

Decydując się na usługi pogrzebowe domu pogrzebowego „KORIM” z Iławy macie Państwo gwarancję, że ta uroczystość na długo pozostanie w pamięci. Przeprowadzając ceremonię pogrzebową zawsze podchodzimy z pełnym szacunkiem i zrozumieniem dla tradycji, wartości oraz wyznania naszych klientów.

Trumna dostępna w ramach usługi pogrzebowej świadczonej przez firmę KORIM Iława.Trumny i urny na prochy dostępne w ofercie zakładu pogrzebowego KORIM z Iławy w ramach usługi pogrzebowej z kremacją.Pogrzeb katolicki w ramach usługi pogrzebowej realizowanej przez firmę pogrzebową KORIM Iława.Ceremonia w innym obrzędzie religijnym w świadczona ramach usługi pogrzebowej.Usługi pogrzebowe i ceremonie świeckie prowadzone w kaplicy pogrzebowej zakładu pogrzebowego KORIM Iława.

ATMOSFERA CEREMONII

Pogrzeb to nieodzowna część naszej tradycji i życia. To moment bardzo podniosły, któremu towarzyszą nieznane dotąd emocje, uczucia i refleksje. Dokładamy wszelkich starań, aby ta ostatnia droga była pełna szacunku, spokoju i dostojności. Przywiązujemy ogromną wagę do tego, aby uroczystości pożegnania, nadać piękną i wzruszającą oprawę.

Oprawa muzyczna w ramach usługi pogrzebowej dostępna w zakładzie pogrzebowym KORIM. Trąbka na pogrzeb.

Oprawa Muzyczna

Muzyka towarzyszy nam przez całe życie, dlatego choć nie jest to najważniejszy element pogrzebu, nadaje ona całej ceremonii uroczysty charakter i łączy wszystkich żałobników.

Nasza firma pogrzebowa dysponuje własnym, wysokiej klasy nagłośnieniem oraz współpracuje z muzykami wykonującymi przepiękne aranżacje na trąbce i skrzypcach.

Namiot pogrzebowy

Stworzony z myślą by chronić przed niespodziewanymi warunkami atmosferycznymi.

Dzięki niemu rodzina ma także możliwość skupienia się na przeżywaniu uczuć i pozostawaniu w zadumie.

Kaplica przedpogrzebowa zakładu pogrzebowego Korim udostępniana w ramach usługi pogrzebowej świadczonej w mieście Iława.

Kaplica przedpogrzebowa

Firma pogrzebowa KORIM chcąc zapewnić godną atmosferę pożegnania, oferuje własną kaplicę w Iławie. To tu Rodzina i Najbliżsi, mogą w spokoju i zadumie towarzyszyć Zmarłemu przed główną ceremonią. Atutem tego miejsca jest sąsiedztwo naszej chłodni, w której z pełnym poszanowaniem dla zmarłego spoczywa jego ciało.