ZAKŁAD POGRZEBOWY KORIM IŁAWA, DOŚWIADCZENIE I PROFESJONALIZM

Nieprzerwanie od ponad 20 lat zakład pogrzebowy „KORIM” świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie Iławy i powiatu iławskiego. To dowód, iż wsparcie jakie niesiemy oraz obsługa na najwyższym poziomie, mają odzwierciedlenie w zaufaniu naszych Klientów. Jesteśmy rodzinną firmą, dla której szacunek do tradycji i drugiego człowieka stanowi nadrzędną wartość.

Organizujemy pogrzeby tradycyjne, pochówki kremacyjne, specjalizujemy się w ekshumacjach.

GWARANTUJEMY

Że uroczystość pogrzebowa przebiegnie w sposób godny, z poszanowaniem Zmarłego i uczuć jego Najbliższych. Każdy pogrzeb traktujemy indywidualnie i jesteśmy otwarci na potrzeby i sugestie naszych Klientów. Wybierając nasze usługi pogrzebowe macie Państwo pewność, że pogrzeb przebiegnie zgodnie z wolą zmarłego i najbliższej Rodziny.

Zapewniamy kompleksową obsługę pogrzebuWSZYSTKO ZAŁATWICIE W JEDNYM MIEJSCU! Do Państwa dyspozycji mamy wysokiej klasy karawany. W razie potrzeby przewieziemy gości żałobnych. Użyczymy Kaplicy przedpogrzebowej.

Pomożemy w wyborze asortymentu i akcesoriów pogrzebowych, tj. trumny, urny, wieńce, wiązanki, znicze i inne funeralia.

Posiadamy własną kwiaciarnię i pracownię florystyczną, gdzie na Państwa życzenie wykonujemy indywidualne kompozycje kwiatowe.
Zadbamy o oprawę estetyczną i muzyczną.

Trumny do pogrzebu dostepne w zakładzie KORIM Iława.Formalności pogrzebowe w zakładzie pogrzebowym KORIM z Iławy.Pogrzeb urnowy przeprowadzony w Iławie przez zakład pogrzebowy KORIM Karawan pogrzebowy zakładu KORIM wykorzystywany do transportu zwłok na terenie Iławy i całego kraju.Kaplica przedpogrzebowa wykorzystywana przy realizacjiu usługi pogrzebowej przez zakład "KORIM" z Iławy.Wieńce i wiązanki pogrzebowe dostepne w ramach usługi pogrzebowej zakładu pogrzebowego KORIM z Iławy.

ŚWIADCZYMY USŁUGI

Związane z przygotowaniem Ciała do pochówku. Nasz wykwalifikowany i oddany personel zadba o każdy detal i Państwa indywidualne potrzeby.

Specjalizujemy się w Tanatokosmetyce – profesjonalnym wizażu w kosmetyce pośmiertnej.

Wszystkie czynności wykonujemy z szacunkiem do ciała i osoby zmarłej.